Gazeta shqiptare :D

Po shfletoja gazeten shqiptare online sot dhe ne faqen 20 me zuri syri kete foto:

Nje numer interesant per te folur sa te kesh qejf me reputacionin e 0900 e me pas dhe nje tjeter per takime te metejshme “per kafe”…
Sigurisht po te shikosh keto dy vajzat, “kafeja” eshte e para qe te vjen nder mend, po jo vetem kafe e zakonshme. Keto te dyja jane fanse te çmendura te kafese se Ljukut. Te pakten ishin te tilla deri ne sezonin e tete!

Te kene nderruar pune valle? Te jene shenderruar “Vajzat Gilmore” ne “Vajzat 0900 Gilmore”?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: